Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 26460 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

26460 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

Tango v nílém

Szakács Éva

11368 Kč406 EUR

Čisté jitro

Szakács Éva

16856 Kč602 EUR

Grévy

Szakács Éva

18424 Kč658 EUR

Jitro v Gyoru

Szakács Éva

11760 Kč420 EUR

Dynamika pohybu

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Plutova studnice

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Raje

Szakács Éva

22344 Kč798 EUR

Tatranské hory v mých barvách

Szakács Éva

7840 Kč280 EUR

Liška

Szakács Éva

15680 Kč560 EUR

Večerní procházka

Szakács Éva

12936 Kč462 EUR

Věčnost

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR

Matka a dcera

Szakács Éva

29400 Kč1050 EUR