Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 24570 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

24570 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

Tatranské hory v mých barvách

Szakács Éva

7280 Kč280 EUR

Grévy

Szakács Éva

17108 Kč658 EUR

Tunel

Szakács Éva

13832 Kč532 EUR

Tango v nílém

Szakács Éva

10556 Kč406 EUR

Benátky v zimě

Szakács Éva

20020 Kč770 EUR

V ohni

Szakács Éva

24570 Kč945 EUR

Ticho v údolí

Szakács Éva

9464 Kč364 EUR

Květy v žluté váze

Szakács Éva

6370 Kč245 EUR

Cortona

Szakács Éva

13832 Kč532 EUR

Jitro v Gyoru

Szakács Éva

10920 Kč420 EUR

Solar

Szakács Éva

18928 Kč728 EUR

V objetí

Szakács Éva

16926 Kč651 EUR