Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 26460 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

26460 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

Hrad Strečno nad Váhem

Szakács Éva

8820 Kč315 EUR

Srdce

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR

Benátky v zimě

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR

Večerní procházka

Szakács Éva

12936 Kč462 EUR

Tanec se šátkem

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Liška

Szakács Éva

15680 Kč560 EUR

Narození

Szakács Éva

8624 Kč308 EUR

Gondolier

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Celý svět

Szakács Éva

15680 Kč560 EUR

Na břehu Dunaje

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Plutova studnice

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Solar

Szakács Éva

20384 Kč728 EUR