Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 26460 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

26460 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

Tunel 2

Szakács Éva

11368 Kč406 EUR

Narození

Szakács Éva

8624 Kč308 EUR

Večerní procházka

Szakács Éva

12936 Kč462 EUR

Grévy

Szakács Éva

18424 Kč658 EUR

Květy v žluté váze

Szakács Éva

6860 Kč245 EUR

Celý svět

Szakács Éva

15680 Kč560 EUR

Tanec se šátkem

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Solar

Szakács Éva

20384 Kč728 EUR

Matka a dcera

Szakács Éva

29400 Kč1050 EUR

Jazz

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Tango v nílém

Szakács Éva

11368 Kč406 EUR

Srdce

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR