Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 26460 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

26460 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

A teď

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Praha

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Tatranské hory v mých barvách

Szakács Éva

7840 Kč280 EUR

Tunel 2

Szakács Éva

11368 Kč406 EUR

Farby podzimu

Szakács Éva

9996 Kč357 EUR

Květy v žluté váze

Szakács Éva

6860 Kč245 EUR

Tanec se světlem

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Benátky v zimě

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR

Jitro ve městě

Szakács Éva

12936 Kč462 EUR

Malý Žitní ostrov

Szakács Éva

9408 Kč336 EUR

Raje

Szakács Éva

22344 Kč798 EUR

V ohni

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR