Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 26460 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

26460 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

Matka a dcera

Szakács Éva

29400 Kč1050 EUR

V tanečním víru

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Po dešti

Szakács Éva

18424 Kč658 EUR

Hrad Strečno nad Váhem

Szakács Éva

8820 Kč315 EUR

Kačky

Szakács Éva

18424 Kč658 EUR

Benátky v zimě

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR

Farby podzimu

Szakács Éva

9996 Kč357 EUR

Narození

Szakács Éva

8624 Kč308 EUR

Zimní krajina

Szakács Éva

10192 Kč364 EUR

Věčnost

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR

Tunel 2

Szakács Éva

11368 Kč406 EUR

Dynamika pohybu

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR