Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 26460 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

26460 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

Narození

Szakács Éva

8624 Kč308 EUR

Tatranské hory v mých barvách

Szakács Éva

7840 Kč280 EUR

Tunel

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Gondolier

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

Raje

Szakács Éva

22344 Kč798 EUR

Na břehu Dunaje

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

V tanečním víru

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Tanec se světlem

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Kačky

Szakács Éva

18424 Kč658 EUR

Ruch města

Szakács Éva

11368 Kč406 EUR

Skalní utesy

Szakács Éva

5292 Kč189 EUR

Benátky v zimě

Szakács Éva

21560 Kč770 EUR