Závojový tanec

Autor: Szakács Éva
Podklad: Plátno
Motivy: Figurální, Hudební, Moderní, Realizmus, Romantický, S dějem, Surrealismus
Technika: Olej
Cena: 26460 Kč
Rozměr v cm: 58 x 58 x 3
Rámování: Ne
Signatura: Ano

26460 Kč 945 EUR

Další díla tohoto umělce

Malý Žitní ostrov

Szakács Éva

Prodáno

Reflexy

Szakács Éva

7840 Kč280 EUR

Jazz

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

V tanečním víru

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Na břehu Dunaje

Szakács Éva

14896 Kč532 EUR

V objetí

Szakács Éva

18228 Kč651 EUR

Arborétum krásních chvil

Szakács Éva

Prodáno

Skalní utesy

Szakács Éva

5292 Kč189 EUR

Čisté jitro

Szakács Éva

16856 Kč602 EUR

A teď

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Tanec se světlem

Szakács Éva

26460 Kč945 EUR

Raje

Szakács Éva

22344 Kč798 EUR